Bestuur

Voorzitter
taakveld: materiaal en terreinbeheer
Cees Koning voorzitter@victoria-o.nl 0226-452088
Secretaris
taakveld:  ledenadministratie
Wouter Dekker bestuur@victoria-o.nl 06-13185123
Penningmeester
taakveld:  financiën
Michel van der Wal penningmeester@victoria-o.nl 06-10577992
Bestuurslid
taakveld: jeugd en technische commissie.
Jari Knijn tc@victoria-o.nl 06-37704013
Bestuurslid
taakveld: sponsorzaken
Max Dekker  sponsoring@victoria-o.nl 06-15046088
Bestuurslid
taakveldalgemene zaken
Marco van de Koppel bestuur@victoria-o.nl 06-15855811

Contactpersonen Jeugd/technische commissie

Technisch Jeugd Coordinator  Wouter Munster  woutermunster@hotmail.com
Selectie  Richard Walstra  r.walstra@quicknet.nl  0226-453426
JO-19  Theo Neefjes  tt.neefjes@quicknet.nl  06-57537269
JO-17 Menno Boots 06-25483910
JO-15 Menno Boots  06-25483910
JO-10 t/m JO-13 Rino Kleverlaan r-kleverlaan@quicknet.nl
JO-8 t/m JO-9 Chiel Wester
Mini’s Chiel Wester
Meiden Maeve Buis
Keepers Marco Hoedjes


Sponsorcommissie

 Max Dekker sponsoring@victoria-o.nl  06-15046088

 

Wedstrijdsecretaris

Wedstrijdsecretaris zaterdag  Nico Eeken nico.eeken@ziggo.nl 0226-451566
Wedstrijdsecretaris zondag Leo Vlaar l.vlaar2@quicknet.nl 0226-452490

 

Scheidsrechter coördinator

Zaterdag Cor Wester miawester@quicknet.nl 0226-752046
Zondag Leo Vlaar l.vlaar2@quicknet.nl 0226-452490

 

Kantinebeheer

Konkelcommissie dekonkel@gmail.com

 

Website

Algemene zaken bestuur@victoria-o.nl
Redactie redactie@victoria-o.nl