Hieronder zijn de team indelingen te zien van de D-E en F pupillen en de meiden teams.
Voor alle teamindelingen geld dat er door omstandigheden nog wijzigingen kunnen plaatsvinden.

D teams: 

D1: Roy van den Berg, Erik Breed, Daan op den Kelder, Gerrie Keuning, Mitch Klaver, Yeno de Moel, Nick Schipper, Sam Steltenpool, Mitch Steltenpool, Colin Traa, Florian van der Wal, Sjors Keuning, Jesper Ursem, Luke Ootes.
Coach: Ruud de Moel, Edwin Klaver, Michael van der Wiel
Trainer: Marco Deen, Erik Ursem, Ruud de Moel, Mark van den Berg (in combinatie met D2)

D2: Ole van den Berg, Thom Bouwmeester, Anne van der Heide, Jannes Hoogewerf, Denvi Konijn, Mats Mooij, Stan Obdeijn, Iwan Reus, Tijn Schagen, Kick Schouten, Twan Tervoort, Chris Thoes, Joost van Velzen, Reks van der Heijden.
Coach: Pim Obdeijn, Martin van der Heijden
Trainer: Marco Konijn, Hans Hoogewerf, Pim Obdeijn, Martin van der Heijden (in combinatie met D1)

D3: Mika Beereboom, Dylan de Boer, Levi van Duin, Jari Jonker, Jarno Kleverlaan, Nick Kooij, Arend Mooij, Jules Mulder, Daan Schaafsma, David Schipper, Miel van Twuijver, Alec Volbeda, Wessel de la Porte, Jim de Vries.
Coach: Rino Kleverlaan
Trainer: Rino Kleverlaan

D4: Bo van Baar, Casper Beerepoot, Sean Buis, Daan van Diepen, Mathieu Goorman, Tarek Hoogebom, Rico Insing, Dani Jonker, Twan Klaver, Thierry de Lannée de Betrancourt, Mishiin Mahamud Isse, Wiktor Molka, Julan Pereboom, Daan van Burgel.
Coach: NNB
Trainer: NNB

E teams:

E1: Tijs Keuning, Damy Schol, Thomas Groot, Cas van Velzen, Remco Plak, Seth Krijnsen, Finn Smit, Lars Immink, Nino van den Berg.

E2: Daniel Jacobs, Owen Engel, Quinten Laan, Neal de Hoop, Tigo Tolman, Dirk de Bont, Adirahim Mahamud Isse, Ids van Stralen, Thijs Melten.

E3: Mees Nicolai, Milan Tervoort, Storm Carper, Tijmen Hoogewerf, Foss de Moel, Jelte Stoop, Fin Obdam, Roemer Meijndershager, Joep Hoedjes.

E4: Mees Schagen, Koen Los, Mathijs Henselmans, Mathijs Koen, Derek Boots, Martijn Esser, Dax Emmerink, Mike Thoes, Dante Brizzi.

E5: Aboedi Abdulrahman, Kevin de Boer, Wessel Jak, Tijn de Jong, Tom Carper, Olaf Czop, Mike Rotteveel, Bart van Schagen, Mees van Oord.

F teams: 

F1: Ties Mooij, Finn Schipper, Jix de Vreugd, Sil Egthuijsen, Che Westerveld, Daan van de Koppel, Wouter Plak, Nick de Hoop, Teun Nicolai.

F2: Lars Bouwmeester, Daan Keuning, Mathijs Mol, Fen de Jong, Krijn Suiker, Bram Berg, Vince Sprenkeling, Maurits Tromp, Kelt Wang.

F3: Thijs Huiberts, Chiel Mulder, Marc Bakkum, Luke Doornebos, Thijs Dignum, Jeroen Elzinga, Liam Schouten, Stijn Luijt, Sam Siegersma.

F4: Wout van Velzen, Mats Commandeur, Tijme Dekker, Bauke Esser, Daan Immink, Chiel Schilder, Djessey Jonker, Roan Jak.

Meiden teams:

MA1: Lotte Ootes, Tamara Ursem, Lisa Tiggeler, Xara Kenter, Naomi Neefjes, Rosie Koch, Moisha Kruijer, Mara Bijman, Julie Konijn, Willy van Diepen, Bo van Baar, Sharon Leek.
Coach: Rene Kenter
Trainer: Ron Karels (in combinatie met Dames 1)

MB1: Roos Ootes, Danae Boon, Dominique Bijman, Luna Beereboom, Maria Rotteveel, Romee Rood, Madelon Neefjes, Marit Boots, Jill Spaander, Femke de Lange, Kiki Rood, Joyce Langhout, Eliza Bos.
Coach: Rob Spaander
Trainer: Rob Spaander , Nathalie Dekker.

MC1: Janique Thoes, Mikki Konijn, Lola van Diepen, Floor Ootes, Julia van Diepen, Shakira Bakker, Daisy Leek, Larissa Teske, Rosa Beerepoot, Silke Homsma, Babette Ullrich, Nikki Kruijer, Rajka Schardam, Iris Immink.
Coach: Justin Kruijer, Arjan Immink.
Trainer: Justin Kruijer, Arjan Immink, May Beentjes en Sanne Knijn.

MD1: Marit Dekker, Tessa Wagenaar, Famke Duckers, Isa Smit, Anouk Mooij, Meike de Lange, Jasmijn van Diepen, May Lin Hars, Anna de Bont, Milou Ligthart, Faye Krijnsen, Shanna Munster, Cindy Neefjes, Evie Tolman.
Coach: Ruud Krijnsen
Trainer: Michel Smit, Gerard Ligthart, Nathalie Dekker, Jesca Willemsen.

MD1 7-tal: Iris Deen, Sanne Deen, Fay Lens, Lois Kruijer, Lyssa Behrendt, Noortje Alkemade, Alisa de Best, Laura Veldman.
Coach: Leonie Kruijer, Anouk Lens.
Trainer: Jeroen Lens (in combinatie met de ME1)

ME1: Merel Ootes, Dune Spaander, Amy op den Kelder, Julia Bos, Shania Bos, Fiep van Twuijver, Emma Tromp, Roos van Beusekom, Laura Wagenaar.
Coach: Mike Bos
Trainer: Perry Ootes (in combinatie met de MD1-7 tal)

MF1: Floor Schagen, Lisa Zwart, Jenna de Vries, Kelly de Boer, Jian Borst, Silva Konijn, Nikki Jo Seuren, Fiona Buis, Marit Bankras.
Coach: Maaike Schagen
Trainer: Wilco Zwart