Hieronder delen wij u de teamindeling van seizoen 2019/2020 mee.
De indeling dames volgt morgen.

Heren:

JO19-1
Jordy van der End
Emir Neefjes
Stijn op den Kelder
Lorenzo Kuiper
Gerrie Keuning
Mike Deen
Jesper Ursem
Luuk Ootes
Daniël Bos
Karel Dekker
Luke Wijte
Dave Wijte
Jelle Polko
Mitch Klaver

JO19-2
Morris Feld
Sven Tensen
Luke Alkemade
Sam Beerepoot
Stijn Bouwmeester
Jim van Diepen
Jeroen Herder
Robin Kramer
Ryan von Kriegenberg
Martijn Potveer
Frank Buter
Bram Nicolai
Bram Hoedjes
Stijn Mooij
Fons Nonnekes
Quinten Vriend

JO17-1
Jentze Boon
Nick Schipper
Daan op den Kelder
Sam Steltenpool
Stan Obdeijn
Iwan Reus
Colin Traa
Finn Bankras
Thom Bouwmeester
Mitch Steltenpool
Tijn Schagen
Yeno de Moel
Florian van de Wal
Thom Hofland

JO17-2
Anne van der Heide
Ryan Henselmans
Roy van den Berg
Denvi Konijn
Jannes Hoogewerf
Erik Breed
Mats Mooij
Seth Krijnsen
Tjeerd Goosens
Twan Tervoort
Levy van Duin
Cas van Velzen
Kick Schouten
Abdirahim Isse
Daan Schaafsma
Joost van Velzen

Wekelijks doen er 2 spelers van 17.2 mee met 17.3

JO17-3
Arend Mooij
Jari Jonker
Daan van Diepen
Miel van Twuijver
Ole van den Berg
Twan Klaver
Mika Beereboom
Jim de Vries
Casper Beerepoot
Remco Plak
Quinten Laan
Sean Buis

JO15-1
Tigo Tolman
Ids van Straalen
Bjarne Teske
Max Neelen
Lex Koning
Daan Rutten
Bart van Schagen
Martijn Esser
Tijn de Jong
Mees Nicolai
Olaf Czop
Mathijs Henselmans
Wessel Jak
Mike Thoes
Mathijs Koen

JO14-1
Lars Immink
Jelte Stoop
Fin Obdam
Roemer Meijndershagen
Nino van den Berg
Tijmen Hoogewerf
Joep Hoedjes
Tijs Keuning
Koen Los
Foss de Moel
Finn Smit
Mees Schagen
Dax Emmerink
Thomas Groot
Cas Webeling

JO13-1
Mathijs |Mol
Dylan van Meurs
Daan van de Koppel
Ties Mooij
Wouter Plak
Vince Sprenkeling
Lars Bouwmeester
Che Westerveld
Derek Boots
Bram Berg
Luke Doornebos
Thijs Huiberts
Chiel Mulder
Jeroen Elzinga
Yussuf Isse

JO12-1
Teun Nicolai
Fen de Jong
Krijn Suiker
Daan Keuning
Stijn Luit
Wout van Velzen
Djessey Jonker
Jari Henselmans
Finn Schipper
Jix de Vreugd
Clery Ndayizeye

JO12-2
Kelt Wang
Bauke Esser
Sam Siegersma
Daan Immink
Mats Commandeur
Roan Jak
Liam Schouten
Tijme Dekker
Chiel Schilder
Mauris Tromp
Liam Bennink
Thijs Dignum

JO11-1
Kris Koopman
Bram Goosens
Hassan al Saleh
Kyan Emmerink
Brend van Stralen
Kent Ndayizeye
Roan Apeldoorn
Toss Boots
Tein de Nijs

Wekelijks doen er 1/2 spelers van O12 met O11.1 mee

JO11-3 (JO11-2 is een meidenelftal)
Mike Carper
Nout Schellevis
Stef Schouten
Kees Bankras
Sander Mes
Mendel Meijndershagen
Dylan Issa
Robin Elzinga
Danny Ung
Kai de Vries

JO10-1
Alexander Buchacz
Alan Czop
Sim Riepstra
Sylvano Vriend
Tygo Vermeulen
Roan Dirkmaat
Loek Overtoom
Senna den Besten

JO9-1
Stan Munster
Jordy Zwart
Luuk Commandeur
Xavi Blankendaal
Bruno Bruin
Kick Tromp
Kyte Blankendaal
Seven Appel

JO9-2
Joe Mes
Ties Ootes
Jozy de Hoop
Ramses Wijte
Fadja Diallo
Dex Neefjes
Thomas Vegter
Niels Hoogland

JO9-3
Luuk Neele
Mees Kalee
Ryan Obdam
Tom Immink
Sepp Reurink
Sven Wouters
Jip de Nijs

JO9-4
Daan Ruarus
Thomas Knijn
Sam Oudenkerk
Ruben Mes
Tygo Apeldoorn
Mats Steltman
Tristan Langedijk
Luuk Schipper

JO8-1
Gijs van Velzen
Wessel van Hilst
Lex Dekker
Kaya Fortes
Luuk Reurink
Dex Hazewinkel
Jaiden Langedijk
Liam Wolkers

Mini’s

Finn Boots
Dion van Diepen
Hank Steltenpool
Dex Beemsterboer
Vinz Munster
Vigo Baas
Jovani Sussenbach
Milou Schrauers
Lauren Tromp
Sem Langedijk
Roan Baas
Lorenzo Vriend