Beste leden,

Hieronder de teamindeling jeugd voor seizoen 2020/2021.

JO19-1 JO19-2
Luke Wijte Joost van Velzen
Karel Dekker Mitch Steltenpool
Jentze Boon Jim de Vries
Jesper Ursem Miel van Twuijver
Dave Wijte Jari Jonker
Jelle Polko Jannes Hoogewerf
Daan op den Kelder Arend Mooij
Sam Steltenpool Mika Beereboom
Gerrie Keuning Thom Hofland
Nick Schipper Stan Obdeijn
Mitch Klaver Ole van den Berg
Luuk Ootes Colin Traa
Mike Deen Daan van Diepen
Finn Bankras  Twan Klaver
JO17-1 JO17-2
Florian van der Wal Wessel Jak
Yeno de Moel Mees Nicolai
Twan Tervoort Tim Dignum
Anne van der Heijde Ids van Straalen
Iwan Reus Sean Buis
Thom Bouwmeester  Tijn de Jong
Tijn Schagen Quinten Laan
Tjeerd Goosens Casper Beerepoot
Cas van Velzen Ryan Henselmans
Seth Krijnsen Remco Plak
Abdarahim Isse Tigo Tolman
Mats Mooij Daan Rutten
Finn Smit Mike Thoes
Lars Immink Mathijs Koen
Nino van den Berg Denvi Konijn
Roy van den Berg
JO15-1
Bart van Schagen
 Martijn Esser
 Jelte Stoop
 Fin Obdam
 Roemer Meindershagen
Cas Webeling
 Tijmen Hoogewerf
 Joep Hoedjes
 Tijs Keuning
 Koen Los
 Foss de Moel
 Thomas Groot
 Mees van Schagen
 Dax Emmerink
 JO14-1
 Ties Mooij
  Mathijs Henselmans
Che Westerveld
Lars Bouwmeester
Mathijs Mol
Derek Boots
Daan van de Koppel
Wouter Plak
Jeroen Elzinga
Dylan van Meurs
Bram Berg
Luke Doornebos
Yussuf Isse
Vince Sprenkeling
Olaf Czop
JO13-1 JO13-2
Fen de Jong Maurits Tromp
Roan Jak Mats Commandeur
Jix de vreugd Daan Immink
Djessey Jonker Bauke Esser
Wout van Velzen Liam Schouten
Daan Keuning Tijme Dekker
Krijn Suiker Kelt Wang
Clery Ndayizeye Thijs Dignum
Finn Schipper Sam Siegersma
Jari Henselmans Chiel Schilder
Stijn Luijt Liam Bennink
Teun Nicolai Chiel Mulder
Thijs Huiberts
JO12-1 JO12-2
Kris koopman Robin Elzinga
Bram Goosens Stef Schouten
Kyan Emmerink Kaj de Vries
Kent Ndayizeye Sander Mes
Hassan al Saleh Kees Bankras
Toss Boots Nout Schellevis
Brend van Straalen Mendel Meindertshagen
Roan Apeldoorn Mike Carper
Dylan Isse
JO11-1
Tein de  Nijs
Tygo Vermeulen
Sim Riepstra
Senna den Besten
Roan Dirkmaat
Alan Czop
Daniel Ottens
Alexander Buchacz
Loek Overtoom
Rosalie
JO10-1 J10-2 JO10-3 J10-4
Stan Munster Joe Mes Daan Ruarus Luuk Neele
Jordy Zwart Ties Ootes Thomas Knijn Mees Kalee
Luuk Commandeur Jozy de Hoop Sam Oudenkerk Ryan Obdam
Xavi Blankendaal Ramses Wijte Ruben Mes Tom Immink
Bruno Bruin Fadja Diallo Tygo Apeldoorn Sepp Reurink
Kick Tromp Dex Neefjes Mats Steltman Jip de Nijs
Kyte Blankendaal Thomas Vegter Luuk Schipper Sasha Ottens
Niels Hoogland Sylvano Vriend Daniël Ottens
JO9-1
Gijs van Velzen
Wessel van Hilst
Lex Dekker
Kaya Fortes
Luuk Reurink
Dex Hazewinkel
Jaiden Langedijk
Liam Wolkers
JO8-1 JO8-2
Finn Boots Vigo Baas
Dion van Diepen Jorg Wijte
Hank Steltenpool Sem Langedijk
Vinz Munster Roan Baas
Lorenzo Vriend Bekx Klaver
Lars Maijer Vincent Mol
Pieter Kikstra Dex Beemsterboer
Mini’s
Jip Schrauwers
Nick Neefjes
Joerie Schipper
Tygo Bakker
Jake Buter
Bas Buskens
Ties Zuurbier
Luuk Bakker
Annelie Schipper
Jojanneke Mol
Mo19-1: Mo17-1 (zaterdag) Mo13-1 JO10-5(meiden)
Marit dekker Amy op den kelder Floor Schagen Milou Blankendaal
Maylin hars Naomi borghoff Kelly de boer Nina Zwart
Milou Ligthart Merel ootes Kaylee de hoop Ruby Lizz Lodewijks
Jasmijn van Diepen Fay lens Fiona buis Kiki Jonker
Evie tolman Lois kruijer Marit bankras Emi de Vries
Shanna Munster Iris Deen Lisa zwart Nel Czop
Noortje alkemade Julia bos Isa Hazewinkel Elin van Beek
Meike de lange Shania bos Mara neele
Sanne deen Marise leupen Sophie leijen
Laura veldman Donna seuren Nena Krijnsen
Dune Spaander Fiep van twuijver
Faye Krijnsen Laura wagenaar
Silva konijn