Beste leden,

Hieronder vinden jullie de teamindeling voor seizoen 2022/2023. De nieuwe aangemelde leden Stijn Floris en Jasmijn van Diepen zijn nog onderhanden om ingedeeld te worden. Zij zullen hier later over worden benaderd.

Jongens:

JO19-1 & JO19-2

Ole van den Berg
Yeno de Moel
Iwan Reus
Miel van Twuijver
Joost van Velzen
Colin Traa
Bart van de Koppel
Sjors Keuning
Denvi Konijn
Kick Schouten
Mika Beereboom
Twan Klaver
Jannes Hoogewerf
Jim de Vries
Tjeerd Goosens
Dax Emmerink
Joep Hoedjes
Thijmen Hoogewerf
Lars Immink
Tijs Keuning
Seth Krijnsen
Roemer Meijndershagen
Foss de Moel
Fin Obdam
Cas van Velzen
Mats Mooij
Finn Smit
Mees Schagen

JO19-3

Casper Beereboom
Roy van der Berg
Sean Buis
Owen Engel
Ryan Henselmans
Quinten Laan
Remco Plak
Thijs Melten
Tim Dignum
Wessel Jak
Mathijs Koen
Daan Rutten
Ids van Straalen
Mike Thoes
Tigo Tolman
Levi van Duin

JO17-1

Luke Doornbos
Jeroen Elzinga
Yussuf Isse
Daan van de Koppel
Mathijs Mol
Ties Mooij
Wouter Plak
Vince Sprenkeling
Che Westerveld
Derek Boots
Martijn Esser
Mathijs Henselmans
Jordy Koning
Jelte Stoop

JO15-1

Bram Goosens
Brend Van Stralen
Daan Keuning
Fen de Jong
Finn Schipper
Jix de Vreugd
Kent Ndayizeye
Krijn Suiker
Kris Koopman
Kyan Emmerink
Lars Bouwmeester
Roan Jak
Stijn Luijt
Wout van Velzen

JO15-2

Bauke Esser
Chris Gurau
Clery Ndayizeye
Daan Immink
Jari Henselmans
Mike Carper
Liam Schouten
Mats Commandeur
Nick Niele
Robin Elzinga
Teun Nicolai
Thijs Dignum
Toine Visser
Toss Boots

JO15-3

Denley Reus
Kay de Vries
Kelt Wang
Liam Bennink
Maurits Tromp
Kees Bankras
Mishtaq Amin
Roan Apeldoorn
Sam Siegersma
Sander Mes
Sidney Putter
Stef Schouten
Thijs Huiberts
Tijme Dekker

JO13-1

Tein de Nijs
Roan Dirkmaat
Tygo Vermeulen
Alexander Buchcz
Alan Czop
Sim Riepstra
Jimmy Koning
Loek Overtoom
Nick Akker
Mitch Meij
Ryan Obdam
Senna den Beste

JO12-1

Stan Munster
Jordy Zwart
Luuk Commandeur
Ties Ootes
Bruno Bruin
Niels Hoogland
Daan Ruarus
Luuk Neele
Nena Krijnsen
Fadja Diallo

JO12-2

Xavi Blankendaal
Ramses Wijte
Tygo Apeldoorn
Sylvano Vriend
Dex Neefjes
Mats Steltman
Luuk Schipper
Sem Ouwerkerk
Jari van de Mei
Joe Mes

JO12-3

Demy Nijveld
Thomas Knijn
Tristan Langedijk
Ruben Mes
Kick Tromp
Kyte Blankendaal
Jip de Nijs
Tom Immink
Bink Nuberg
Sasha Ottens

JO11-1

Luca Vriend
Wessel van Hilst
Kaya Fortes
Luuk Reurink
Dex Hazewinkel
Jaiden Langedijk
Liam Wolkers
Jurre Nap
Thomas Vegter
Jesper Tielen

JO10-1

Finn Boots
Dion van Diepen
Hank Steltenpool
Vinz Munster
Lorenzo Vriend
Lars Maijer
Pieter Kikstra
Lex Dekker

JO10-2

Vigo Baas
Jorg Wijte
Gijs van Velzen
Bekx Klaver
Lars de Wolf
Sem Laalaj
Roan Baas
Akram Douiri

JO10-3

Annelie Schipper
Robin van der Linden
Vincent Mol
Jens Steltman
Lars Schipper
Sem Langedijk
Niels de Boer
Marcus Tang

JO9-1

Luuk Bakker
Luke Veldhoen
Jake Buter
Liam Cillekens
Jesse Leek
Siem Schenk
Kay Leegwater
Max de Vries

JO9-2

Daan Bulters
Dani Nijveld
Joerie Schipper
Ties Zuurbier
Roos Appelman
Dex Beerepoot
Bas Hoogland

JO9-3

Nick Kuipers
Nick Neefjes
Twan Dignum
Tygo Bakker
Jip Schrauwers
Bas Buskens
Aiden Chahat

JO8-1

Jurre van der Veen
Nick Dekker
Chase Schouten
Max van Waveren
Dani Mes
Job Ruarus
Jesper Dillo
Amir Douiri
Stijn van Schagen

JO7-1

Julan Schrijvers
Silvijn Schrijvers
Daan Wester
Jort Munster
Kai Bakker
Trent Mul
Roan Terwindt
Nout Bakker
Luuk Broersen

Mini’s

Vik Appelman
Derek Kuiper
Mick Langedijk
Abiel Bhatti
Levin Wessels
Danny Bijker
Caz Boots
Aminadab Amenay
Tyas van de Does
Brent Oskam
Senn Wokke
Brent Obdam
Quinn Stam
Daan Leek
Mees Bijvoet
Gijs Dekker
Daley Wijnker
Mees Wijnker
Ricardo Dekker

Meiden:

DAMES 1

Laura Veldman
May-Lin Hars
Evie Tolman
Anouk Mooij
Shanna Munster
Shakira Bakker
Lola van Diepen
Marit Boots
Jill Spaander
Maria Rotteveel
Danae Boon
Xara Kenter
Joska Appelman
Meike de Lange
Mandy Schipper
Joyce Langhout
Femke de Lange
Romee Rood
Mara Bijman
Jacky Reus
Julia Reus
Edie Karels
Dian van Langen
Melanie de Boer
Nathalie Dekker
May Beentjes
Anouk van Langen

MO17-1

Fay Lens
Amy op den Kelder
Naomie Borghoff
Sophie Leijen
Kaylee de Hoop
Floor Schagen
Kelly de Boer
Marit Bankras
Fiona Buis
Lisa Zwart
Silva Konijn
Fiep van Twuijver
Sanne Deen
Iris Deen
Lois Kruijer

MO13-1

Lieke Blankendaal
Annelie Schipper
Amal Chahat
Fraukje Verhulst
Sylvie Steltenpool
Emi de Vries
Nel Czop
Ruby-Lizz Lodewijks
Kelsey Smal
Dana Smit
Merel Bosma
Elin van Beek
Indy Schaaps
May Klaver
Sabine Evertze