Hallo allemaal,

Hierbij de indelingen voor het komende seizoen. Let op! Er kunnen nog wijzigingen plaats vinden door mogelijke aan en/of afmeldingen.
De coördinator beslist hierover.

A-Junioren:

A1: Ruud Bankras, Tim van den Berg, Joris Boots, Cas Boots, Koen Dekker, Sem van Diepen, Niels Jacobs, Jari Knijn, Rob Koopman, Robin Leek, Bart Leek, Senna Mol, Pierre Mooij, Pelle van Muiden, Raoul Zwagerman, Max de Hulster. –> A1 zoekt nog een coach.

 

B-Junioren:

B1: Mike Deen, Bas Dekker, Nick van Diepen, Jordy van der End, Stijn op den Kelder, Rick Koopman, Lorenzo Kuiper, Gijs Luiken, Pieter Luiken, Jens Matena, Emir Neefjes, Tim Reus, Mauro Schaut, Leardo Smit.

B2: Syl Boots, Jesse Koster, Ranko Huiberts, Mees Koning, Robin Kramer, Tino Mooij, Bas Ootes, Mike Schipper, Jordy Spaander, Devin van Velzen, Max Loos, Damian Zwaan, Jorn Bakker, Justin Timmer.

B3: Luke Alkemade, Lex van Baar, Sam Beerepoot, Valentijn Bijman, Stijn Bouwmeester, Jim van Diepen, Kay Engel, Niels Goosens, Jeroen Herder, Ryan von Kriegenbergh, Jasper Ligthart, Martijn Potveer, Robin Reus, Dion Ursem, Frank Butter. –> B3 zoekt nog een trainer en coach.

 

C-Junioren:

C1: Jentze Boon, Daniel Bos, Gerrie Keuning, Teun Klaver, Luuk Ootes, Nick Schipper, Tom Snoek, Sam Steltenpool, Mitch Steltenpool, Jesper Ursem, Dave Wijte, Mitch Klaver, Karel Dekker, Luke Wijte.

C2: Finn Bankras, Morris Feld, Reks van der Heijden, Thom Hofland, Jannes Hoogewerf, Daan op den Kelder, Stijn Mooij, Bram Nicolai, Stan Obdeijn, Jelle Polko, Danny Schipper, Chris Thoes, Colin Traa, Joost van Velzen.

C3: Daan van Burgel, Siemen van der Heide, Bram Hoedjes, Devlin Leek, Sam Lens, Fons Nonnekes, Arthur van Scheltinga, Sven Tensen, Stefan Groen, Bos van Baar, Mishiin Mahamud Usse, Wiktor Molka, Tarek Hoogeboom, Julan Pereboom. –> C3 zoekt nog een trainer en coach.

C4: Mika Beereboom, Dylan de Boer, Jari Jonker, Jarno Kleverlaan, Nick Kooij, Arend Mooij, Jules Mulder, Wessel de la Porte, Daan Schaafsma, David Schipper, Miel van Twuijver, Jim de Vries, Daan van Diepen.

 

D-Pupillen: 

D1: Roy van den Berg, Thom Bouwmeester, Erik Breed, Denvi Konijn, Yeno de Moel, Mats Mooij, Iwan Reus, Tijn Schagen, Kick Schouten, Twan Tervoort, Cas van Velzen, Florian van der Wal, Tjeerd Goosens.

D2: Ole van den berg, Owen Engel, Sean Buis, Daan Danner, Levi van Duin, Mathieu Goorman, Anne van der Heide, Lars Immink, Twan Klaver, Seth Krijnsen, Thierry de Lannee de Bentracourt, Remco Plak, Finn Smit

D3: Casper Beerepoot, Kevin de Boer, Dirk de Boer, Tom Carper, Wessel Jak, Tijn de Jong, Dani Jonker, Quinten Laan, Thijs Melten, Ids van Stralen, Tigo Tolman, Bjarne Teske, Abduraham Ali, Daniel Jacobs. –> D3 zoekt nog een trainer en coach. 

 

E-Pupillen: 

E1: Dax emmerink, Thomas Groot, Joep Hoedjes, Tijmen Hoogewerf, Tijs Keuning, Nino van den Berg, Roemer Meijndershagen, Foss de Moel, Jelte Stoop.

E2: Adirahim Mahamud Isse, Mathijs Henselmans, Mathijs Koen, Koen Los, Fin Obdam, Daan Rutten, Mees Schagen, Milan Tervoort, Mees Nicolai.

E3: Bram Berg, Lars Bouwmeester, Sil Egthuijsen, Daan van de Koppel, Ties Mooij, Wouter Plak, Vince Sprenkeling, Che Westerveld, Mathijs Mol.

E4: Bart van Schagen, Mike Thoes, Derek Boots, Dante Brizi, Martijn Esser, Mike Rotteveel, Cas Webeling, Storm Carper, Max Neele.

E5: Olaf Czop, Thijs Dignum, Luke Doornebos, Jeroen Elzinga, Thijs Huiberts, Chiel Mulder, Yussuf Isse, Thijs Kramer, Kelt Wang.

 

F-Pupillen:

F1: Jari Henselmans, Fen de Jong, Djessey Jonker, Daan Keuning, Stijn Luijt, Finn Schipper, Jix de Vreugd, Krijn Suiker, Wout van Velzen.

F2: Tijme Dekker, Bauke Esser, Daan Immink, Roan Jak, Chiel Schilder, Liam Schouten, Sam Siegersma, Teun Nicolai, Mats Commandeur.

F3: Bram Goosens, Kris Koopman, Jelle Schipper, Brend van Stralen, Maurits Tromp, Clery Ndayizeye, Jelle Blankendaal, Kyan Emmerink.

F4: Mike Carper, Mendel Meijndershagen, Sander Mes, Nout Schellevis, Stef Schouten, Kent Ndayizeye, Kaj de Vries.

 

Meiden: 

MB1 (zat) : Luna Beereboom, Eliza Bos, Danae Boon, Dominique Bijman, Roos Ootes, Joyce Langhout, Romee Rood, Kiki Rood, Maria Rotteveel, Madelon Neefjes, Femke de Lange, Marit Boots, Jill Spaander.

MB1 (zon) : Rosa Beerepoot, Silke Homsma, Larissa Tekse, Shakira Bakker, Julia van Diepen, Djenna Bankras, Lola van Diepen, Iris Immink, Janique Thoes, Mikki Konijn, Nikki Kruijer.

MC1: Marit Dekker, Tessa Wagenaar, Famke Duckers, Isa Smit, Anouk Mooij, Jasmijn van Diepen, Anna de Bont, May-Lin Hars, Meike de Lange, Cindy Neefjes, Shanna Munster, Milou Ligthart, Evie Tolman.

MD1: Lois Kruijer, Fay Lens, Lyssa Behrendt, Sanne Deen, Iris Deen, Merel Ootes, Amy op den Kelder, Dune Spaander, Alisa de Best, Noortje Alkemade, Laura Veldman, Faye Krijnsen.

ME1: Julia Bos, Shania Bos, Fiep van Twuijver, Resa Koopman, Emma Tromp, Roos van Beusekom, Silva Konijn, Laura Wagenaar.

MF1: Floor Schagen, Fiona Buis, Nikki Jo Seuren, Kelly de Boer, Jenna de Vries, Kaylee de Hoop, Mara Neele, Sophie Leijen , Marit Bankras, Jian Borst, Lisa Zwart.