Hierbij volgen de indelingen voor het komende seizoen.
De indelingen zijn onder voorbehoud. Bij nieuwe aanmeldingen kunnen er nog wijzigingen optreden.
Bij vragen kun je altijd contact opnemen met je coördinator.


A1 en A2 : Selectie word pas begin van het seizoen bekend gemaakt.
Leroy Alderse Baes, Maik Appel, Thijs Bakker, Daimen Bakker, Mark van den Berg, Thomas Bijman, Thijs Buysman, Roel Feld, Sven Homan, Dave Klaver, Derk Kramer, Duncan Leek, Wesley Mol, Aron Munster, Marcel Munster, Billy Ntare, Kees Overtoom, Danny Potveer, Menno van t Riet, Tijs Rood, Bjorn Rood, Tom Rood, Tino Rood, Rico Smit, Emiel Valkering, Sem van Diepen, Siem Dekker.
Coach A1: Stef Boots en Peter Blankendaal
Coach A2: Rene Kramer
Trainer: Stef Boots en Peter Blankendaal


B1:  Job Immink, Kasper Immink, Niels Jacobs, Jari Knijn, Rob Koopman, Jesper Kramer, Robin Leek, Pierre Mooij, Pelle van Muijden, Luc Stam, Mike Wijte, Raoul Zwagerman, Koen Dekker, Tim van den Berg.
Coach: Theo Neefjes
Trainer: Theo Neefjes en Chris Beemster


B2: (zondag) Ruud Bankras, Thijs Bankras, Nick Beintema, Joris Boots, Cas Boots, Max Dehulsters, Mike van Diepen, Bastiaan Groen, Koen Klijn, Bart Leek, Max Loos, Senna Mol, Nilo Mulder.
Coach: Nog niet bekend
Trainer: Theo Neefjes


C1: Mike Deen, Bas Dekker, Nick van Diepen, Rick Koopman, Jordy van der End/Robin Reus, Lorenzo Kuyper, Gijs Luiker, Pieter Luiken, Jens Matena, Tim Reus, Mike Schipper, Jordy Spaander, Mauro Schaut.
Coach: Marco Deen, Wouter Dekker en Wessel Klaver
Trainer:
Paul Gleijsteen, Wouter Dekker en Wessel Klaver.


C2: Syl Boots, Ranko Huiberts, Kylian Jacobs, Jordy van der End/Robin Reus, Stijn op den Kelder, Roy Kips, Mees Koning, Chiel de Leeuw, Tino Mooij, Yann Ntare, Martijn Potveer, Leardo Smit, Damian Zwaan, Jorn Bakker.
Coach: Nog niet bekend
Trainer: Nog niet bekend


C3: Luke Alkemade, Sam Beerepoot, Frank Butter, Jim van Diepen, Kay Engel, Ive de Leeuw, Jasper Ligthart, Wout Neefjes, Klaas Jan Schipper, Niels Turk, Dion Ursem, Devin van Velzen.
Coach: Nog niet bekend
Trainer: Nog niet bekend


D1: Jentze Boon/Colin Traa, Daniel Bos, Daan op den Kelder, Gerrie Keuning, Luuk Ootes, Danny Schipper, Nick Schipper, Tom Snoek, Jesper Ursem, Dave Wijte Mitch Klaver, Emir Neefjes, Karel Dekker, Luke Wijte.
Coach: Bas Wijte en Roy Walstra
Trainer: Marco Deen en Roy Walstra


D2: Jentze Boon/Colin Traa, Morris Feld, Reks van der Heijden, Thom Hofland, Teun Klaver, Bram Nicolai, Jelle Polko, Arthur van Scheltinga, Mitch Steltenpool, Joost van Velzen, Lex van Baar, Niels Goossens, Jeroen Herder.
Coach: Edwin Nicolai
Trainer:
 Bas Wijte, Erik Ursem en Edwin Klaver


D3: Siemen van der Heide, Jean-Pierre Goorman,  Bram Hoedjes, Ryan van Kriegenbergh, Nick Kooij,  Devlin Leek, Sam Lens, Stijn Mooij, Fons Nonnekes, Sam Steltenpool, Sven Tensen, Quinten Vriend, Stijn Bouwmeester.
Coach: Fam. Nonnekes
Trainer:
Jeroen Lens en Benno van Kampen


D4: Mika Beereboom, Dylan de Boer, Jannes Hoogewerf, Jari Jonker,  Jarno Kleverlaan,  Arend Mooij, Stan Obdeijn, Daan Schaafsma, David Schipper, Chris Thoes, Miel van Twuijver, Alec Volbeda, Adri Zurendonk.
Coach: Pim Obdeijn, Wim van Twuijver en Rino Kleverlaan
Trainer: Pim Obdeijn en Rino Kleverlaan


E1: Ole van den Berg, Roy van den Berg, Erik Breed, Denvi Konijn, Bart van de Koppel, Yeno de Moel, Mats Mooij, Tijn Schagen, Florian van der Wal
Coach: Marco Konijn en Ruud de Moel
Trainer: Marco Konijn, Ruud de Moel, Mark van den Berg en Marco van de Koppel


E2: Daan van diepen, Levy van Duin, Mathieu Goorman, Twan Klaver, Iwan Reus, Damy Schol, Kick Schouten, Twan tervoort.
Coach: Hans Jonker
Trainer: Hans Jonker


E3: Bo van Baar, Tjeerd Goosens, Lars Immink, Daniel Jacobs, Seth Krijnsen, Sjors Keuning, Remco Plak, Finn Smit, Cas van Velzen.
Coach: Arjan Jacobs
Trainer: Arjan Jacobs, Erik van Velzen en Eric Goosens 


E4: Casper Beerepoot, Thom Bouwmeester, Sean Buis, Owen Engel, Anne van der Heide, Dani Jonker, Quinten Laan, Thierry de Lannee de Betrancourt, Adirahim Mahamud Isse.
Coach: Nog niet bekend
Trainer: Nog niet bekend.


E5: Bram van den Berg, Kevin de Boer, Dirk de Bont, Rico Insing, Sam Huiberts, Mihsiin Mahamud Isse, Julan Pereboom, Ricardo Slot.
Coach: Nog niet bekend
Trainer: Nog niet bekend


E6: Suradj Baktawar, Wessel Jak, Tijn de Jong, Thijs Melten, Mees Nicolai, Vincent van Riessen, Ids van Stralen, Tigo Tolman, Aboedi Abdulrahman.
Coach: Nog niet bekend
Trainer: Nog niet bekend


F1: Nino van den Berg, Thomas Groot, Joep Hoedjes, Tijmen Hoogewerf, Tijs Keuning, Roemer Meijndershagen, Foss de Moel, Fin Obdam, Jelte Stoop.
Coach: Hans Hoogewerf en Eric Groot
Trainer: Hans Hoogewerf en Eric Groot


F2: Shania Bos, Mathijs Koen, Mees Nicolai, Mike Rotteveel, Kelvin Stam, Milan Tervoort, Mike Thoes, Emma Tromp, Fiep van Twuijver.
Coach: Matthijs Tromp en Joop Bos
Trainer: Matthijs Tromp en Joop Bos


F3: Derek Boots, Roos van Beusekom, Julia Bos, Dante Brizzi, Martijn Esser, Mathijs Henselmans, Ties Mooij, Mees Schagen, Che Westerveld.
Coach: Marc henselmans, Dennis Mooij en Mike Bos
Trainer: Marc henselmans, Dennis Mooij en Mike Bos


F4: Lars Bouwmeester, Sil Egthuijsen, Nick de Hoop, Daan van de Koppel, Wouter Plak, Bart van Schagen, Vince Sprenkeling ( word nog aangevuld ).
Coach: Nog niet bekend
Trainer: Nog niet bekend


F5: Bram Berg, Thijs Dignum, Luke Doornebos, Mathijs Mol, Kelt Wang ( word nog aangevuld ).
Coach: Nog niet bekend
Trainer: Nog niet bekend


Mini’s : Fiona Buis, Kaylee de Hoop, Floor Schagen, Chiel Schilder, Sam Siegersma, Brend van Stralen, Krijn Suiker, Maurits Tromp, Jix de Vreugd.
Coach: Nog niet bekend
Trainer: Nog niet bekend


MB1: (zondag) Julie Konijn, Moisha Kruijer, Naomi Neefjes, Lisa Tiggeler, Demi Loos, Bo van der Heijden, Xara Kenter, Tamara Ursem, Lotte Ootes, Sharon Leek, Willie van Diepen, Mara Bijman, Rosie Koch.
Trainer: Sanne Knijn en Kelly Mirck
Coach: Rene Kenter


MC1: Elisa Bos, Roos Ootes, Romee Rood, Maria Rotteveel, Madelon Neefjes, Jill Spaander, Femke de Lange, Marit Boots, Dominique Bijman, Luna Beereboom, Danae Boon, Kiki Rood.
Trainer: Rob Spaander en Nathalie Dekker
Coach: Rob Spaander


MC2: Mikki Konijn, Janique Thoes, Lola van Diepen, Joyce Langhout, Nikki Kruijer, Larissa Teske, Rosa Beerepoot, Silke Homsma, Iris Immink, Floor Ootes, Julia van Diepen, Shakira Bakker.
Trainer: Justin Kruijer en Edie Karels
Coach: Nog niet bekend


MD1: Marit Dekker, Tessa Wagenaar, Anouk Mooij, Famke Duckers, Isa Smit, Meike de Lange, Anna de Bont, Cindy Neefjes, Shanna Munster, Faye Krijnsen, Milou Ligthart, May-Lin Hars , Evie Tolman.
Trainer: Nathalie Dekker, Michel Smit, Gerard Ligthard en Ronald Wagenaar
Coach: Ruud Krijnsen


ME1: Fay Lens, Iris Deen, Dune Spaander, Lois Kruijer, Alisa Leenstra, Merel Ootes, Laura Wagenaar.
Trainer: Jeroen Lens en Roy Walstra
Coach: Nog niet bekend